: 2

Pisos y Casas a la Venta en Jorba (Barcelona)

459.000 €

1.706 €/m²
269 m² 6 3
Nuevo
Unifamiliar Compra - Agente Inmobiliario

Oportunitat de Chalet en Plà de Sant Genís amb jardí i piscina

Jorba

Oportunitat! Descobreix aquest magnífic xalet a quatre vents situat a la tranquil·la població de Sant Genís, en un entorn natural privilegiat que gara

192.000 €

2.133 €/m²
90 m² 3 2
Piso Compra - Agente Inmobiliario

FANTÀSTIC PIS EN VENDA AL POBLE DE JORBA

con Ascensor

Pis semi-nou en venda a Jorba, a només 5 minuts d’Igualada, en una ubicació tranquil·la amb tots els serveis bàsics a l’abast: escoles, forn, botiga i