: 10

Pisos y Casas a la Venta en Calaf (Barcelona)

129.000 €

129.900 €
80 m² 3 1
Piso Compra - Agente Inmobiliario

PIS AMB TERRASSA I PATI EN VENDA A CALAF - TRANQUIL.LITAT I NATURA A TOCAR DE CASA!

con Ascensor

Situat en una zona molt tranquil·la del poble de Calaf, envoltat de natura i amb tots els serveis a prop, aquest pis és ideal tant per a famílies com

100.000 €

1.000 €/m²
100 m² 4 1
Piso Compra - Agente Inmobiliario

PIS EN VENDA A CALAF – AMPLI, LLUMINÓS - Zona: Plaça dels Arbres

con Ascensor

Et presentem aquest ampli pis de 95,70 m2 útils situat a Calaf, en una ubicació excel·lent amb tots els serveis essencials a l’abast: comerços, centre

95.000 €

1.759 €/m²
54 m² 1 1
Piso Compra - Agente Inmobiliario

PIS SEMINOU EN VENDA AL POBLE DE CALAF * Zona: Plaça dels Arbres

con Ascensor

Pis seminou en venda a Calaf (Alta Anoia)Situat a Calaf, en una zona tranquil·la i envoltada de natura, amb tots els serveis a l’abast: supermercats,

17.000 €

79 €/m²
216 m² 4 1
Nuevo
Unifamiliar Pareada Compra - Agente Inmobiliario

Adosada en venta en Calaf, Anoia

Calaf

592703. Casa unifamiliar en venta en Calaf, Barcelona. Anteriormente era una vivienda distribuida en tres plantas. Actualmente conserva solamente la e

120.000 €

563 €/m²
213 m² 3 2
Casa Compra - Obra Nueva

CASA EN CONSTRUCCIÓ EN VENDA A CALAF - ALTA ANOIA

Calaf

Situada al poble de Calaf, a l'alta Anoia, amb tots els serveis bàsics a l'abast,m supermercats, centres mèdics, escoles, botigues, cafeteries-restau

80.000 €

1.000 €/m²
80 m² 3 1
Piso Compra - Agente Inmobiliario

PIS EN VENDA A CALAF

Calaf

is situat a Calaf, en una zona molt tranquil·la i envoltada de natura, amb tots els serveis bàsics a poca distància: supermercats, centres mèdics, esc

80.000 €

1.000 €/m²
80 m² 3 1
Piso Compra - Agente Inmobiliario

Piso en venta en Calaf, CENTRE

Calaf

18578. is situat a Calaf, en una zona molt tranquil·la i envoltada de natura, amb tots els serveis bàsics a poca distància: supermercats, centres mèdi

78.300 €

363 €/m²
216 m² - -
Casa Compra - Agente Inmobiliario

CASA PER REFORMAR EN VENDA A CALAF CENTRE

Calaf

Casa en Calaf zona Pueblo, 216 m. de superficie, propiedad para reformar. Venta: 49.000 €

60.000 €

200 €/m²
300 m² - -
Casa Compra - Agente Inmobiliario

Super oportunidad, edificio con división horizontal compuesto de cuatro fincas por solo 60.000 Eur

Calaf

Te proponemos esta inmejorable inversión, se trata de un edificio esquinero ubicado en inmejorable zona en Calaf que se compone de cuatro fincas regis

78.300 €

363 €/m²
216 m² - -
Casa Compra - Agente Inmobiliario

Casa en venta en Calaf, Pueblo

Calaf

14396. Casa en Calaf zona Pueblo, 216 m. de superficie, propiedad para reformar. Venta: 49.000 €. Visítanos en Todopisos.